King-Gaming.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti!

In jos

Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti!  Empty Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti!

Mesaj Scris de InZonaTa Joi Aug 02, 2012 12:59 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] iti face vacanta de vara mai interesanta. Ti-am dat sansa sa castigi o vacanta cu familia la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau un [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] in valoare de 800 Euro.
Acum te trimitem sa o vezi pe controversata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] in concert pe 16 august la National Arena. Intra in concurs si spune-ne "Care este melodia ta preferata Lady Gaga?" si poti castiga 2 bilete la concert!

Crezi ca nu ai noroc la concursuri? Atunci mergi la sigur.

Ti-am pregatit o surpriza fara tragere la sorti: cumpara intr-o singura zi oferte de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] de minim 300 lei si noi iti dam bilet la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Grabeste-te pentru ca oferta este limitata la primele 8 persoane!

InZonaTa va ureaza spor la cumparaturi si o vara incendiara!
InZonaTa
InZonaTa
Membru
Membru

Respectarea regurilor Respectarea regurilor : 100%

Zodia Ta Este Zodia Ta Este : Varsator

Mesaje Tale Mesaje Tale : 1

Reputatie Reputatie : 0

Data nasterii Data nasterii : 14/02/1989

Data de inscriere Data de inscriere : 08/07/2012

Varsta Varsta : 35


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum